Хто такий Майкл Джордан?

З: Хто такий Майкл Джордан?

В: Майкл Джордан - колишній американський баскетболіст, якого багато хто вважає найвидатнішим баскетболістом усіх часів.

З: Скільки чемпіонатів виграв Майкл Джордан і скільки разів він ставав найкращим гравцем фіналу?

В: Майкл Джордан виграв шість чемпіонатів і шість разів ставав MVP фіналу.

З: За які команди грав Майкл Джордан?

В: Майкл Джордан грав за "Чикаго Буллз" і "Вашингтон Візардс".

З: До якого рекорду Джордан привів "Буллз" у сезоні НБА 1995-96?

В: Майкл Джордан привів "Буллз" до рекордних на той час 72 перемог у сезоні НБА 1995-96.

З: Які прізвиська отримав Джордан і чому?

В: Джордан отримав прізвиська "Повітряний Джордан" і "Його світлість" завдяки своїм стрибковим здібностям, які він демонстрував, виконуючи слем-данки з лінії штрафних кидків у змаганнях з слем-данків.

З: Скільки золотих олімпійських медалей виграв Джордан і з якою командою він їх виграв?

В: Джордан виграв дві золоті олімпійські медалі зі збірною США, будучи відомим гравцем команди "Дрім-Тім" 1992 року.

З: Яке прізвисько Майкл Джордан використовує донині?

В: На початку своєї кар'єри в коледжі він мав псевдонім Майк Джордан, і він використовує його донині.