Яким був 19-й Чемпіонат світу з футболу?

З: Яким був 19-й Чемпіонат світу з футболу?

В: 19-й Чемпіонат світу з футболу - чемпіонат світу з футболу серед 32 чоловічих національних збірних, що проходив у Південній Африці з 11 червня по 10 липня 2010 року.

З: Хто мав право на проведення турніру?

В: Тільки африканські країни мали право на проведення турніру.

З: Скільки стадіонів і міст приймали матчі турніру?

В: Матчі турніру проходили на десяти стадіонах у дев'яти містах країни.

З: Яка команда виграла фінальний матч цього турніру?

В: Іспанія, чемпіон Європи, виграла фінальний матч цього турніру, перемігши Нідерланди з рахунком 1:0 у додатковий час завдяки голу Андреса Іньєсти на 116-й хвилині.

З: Ким стала Іспанія, вигравши цей титул?

В: Вигравши цей титул, Іспанія стала першою європейською командою, яка виграла чемпіонат світу за межами Європи, а також першою командою, яка виграла чемпіонат світу, програвши свій перший матч.

З: Які три команди не змогли кваліфікуватися до плей-офф?

В: Приймаюча країна Південна Африка, переможець (Італія) та фіналіст (Франція) попереднього чемпіонату світу не змогли кваліфікуватися до стадії плей-офф.

З: Чи була команда, яка не програла жодного матчу, але все одно не пройшла до плей-офф?

В: Так, Нова Зеландія була єдиною командою, яка не програла жодного матчу, але також не вийшла до плей-офф.