Яким був 37-й Кубок УЄФА?

З: Яким був 37-й Кубок УЄФА?

В: Кубок УЄФА сезону 2007-08 став 37-м розіграшем Кубка УЄФА. Це клубний футбольний турнір УЄФА другого рівня.

З: Де відбувся фінальний матч Кубка УЄФА 2007-08?

В: Фінал відбувся на стадіоні "Сіті оф Манчестер", Манчестер, Англія, 14 травня 2008 року.

З: Хто виграв Кубок УЄФА 2007-08?

В: Зеніт з Санкт-Петербургу виграв матч з рахунком 2:0, голи забили Ігор Денисов та Костянтин Зирянов. Це був їхній перший титул володаря Кубка УЄФА.

З: Коли відбулися перші відбіркові ігри до цього турніру?

В: Перші відбіркові ігри відбулися 19 липня 2007 року.

З: Скільки команд брали участь у цьому турнірі, включаючи його відбіркові раунди?

В: Загалом у турнірі (включаючи відбіркові раунди) взяли участь 123 футбольні клуби. Кожна європейська футбольна нація представлена різною кількістю клубів залежно від їхніх відповідних коефіцієнтів УЄФА. Одна нова країна приєдналася до своєї футбольної команди, яка посіла друге місце в Кубку Європи - Чорногорія.

З: Хто був найкращим бомбардиром цього турніру?

В: Найкращими бомбардирами турніру стали Павло Погребняк з "Зеніту" (Санкт-Петербург) та Лука Тоні з "Баварії" (Мюнхен), кожен з яких забив по 10 м'ячів.