В: У цьому сезоні в лізі була 21 команда.

З: Що сталося з "Колорадо Роккіз" перед початком цього сезону?

В: Перед початком цього сезону "Колорадо Рокіз" переїхали в Іст Резерфорд, Нью-Джерсі, де були перейменовані на "Нью-Джерсі Девілз". Вони також були переведені в дивізіон Патрік.

З: Хто був змушений покинути свій дивізіон в результаті переїзду Колорадо?

В: В результаті переїзду "Колорадо", "Вінніпег Джетс" був змушений покинути свій дивізіон Норріса і зайняти місце "Колорадо" в дивізіоні Смайт.

З: Яка команда виграла чотири Кубки Стенлі поспіль у цьому сезоні?

В: Команда "Нью-Йорк Айлендерс" виграла свій четвертий Кубок Стенлі поспіль, перемігши "Едмонтон Ойлерз" у чотирьох матчах поспіль у цьому сезоні.

З: Хто пішов на пенсію після цього сезону НХЛ?

В: Керол Вадне, Серж Савард і Вейн Кешмен пішли на пенсію після цього сезону НХЛ. Вейн Кешмен був останнім, хто програв у фіналі конференції Уельсу, граючи за "Брюїнз".

З: Чи вигравала якась інша велика професійна північноамериканська спортивна команда чотири чемпіонати поспіль з того часу?

В: Жодна команда в жодному великому професійному північноамериканському спорті не вигравала чотири чемпіонства поспіль, як "Нью-Йорк Айлендерс" у сезоні НХЛ 1982-83 рр.